Aktualny czas lokalny w Somerset, Stany Zjednoczone
Pytanie: Która jest godzina w Somerset? Odpowiedź: Somerset (Kentucky) znajduje się w "EDT" strefie czasowej [*1] (GMT przesunięcie czasu w godzinach: -4) a czas letni to aktywny (+ 1h) ⇒ Bieżący czas lokalny to (w momencie wygenerowania tej strony): wtorek, 26. Maj 2026, 10:47 Odśwież stronę, jeśli to konieczne
Zmiana czasu
Somerset zmieni się na Zimowy czas 02:00, niedziela, 01 Listopad 2026. Zestaw zegara: -1 g. Pozostały czas: 158 dzień, 15 godziny), 12 minuty. (w momencie wygenerowania tej strony)
» Somerset Zmiana czasu 2026, 2027 (America/New_York) »
| Somerset info: | |
|---|---|
| Kraj: | Stany Zjednoczone |
| Waluta: | USD, Dollar |
| Kontynent: | Ameryka północna |
| Populacja: | ≈ 11 196 = 0.036‰ USA Populacja |
| Wysokość nad poziomem morza: | ≈ 298 m |
| współrzędne GPS | 37° 5' 31.3" Północ, 84° 36' 14.8" Zachód |
| Odległość od * Równik: | 4124.2 km (2562.7 mi) |
| Odległość od * Biegun północny: | 5882.8 km (3655.4 mi) |
| Języki: [*2] | język angielski/Stany Zjednoczone (+3) |
| Rodzaj gniazdka | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Ustaw Somerset jako domyślne miasto
Pora dnia w Somerset teraz
![]() 06:22 |
![]() |
![]() 20:48 |

= 0.036‰ USA Populacja



