Aktualny czas lokalny w Somerton, Stany Zjednoczone
Pytanie: Która jest godzina w Somerton? Odpowiedź: Somerton (Arizona) znajduje się w "MST" strefie czasowej [*1] (GMT przesunięcie czasu w godzinach: -7) a czas letni to Nieaktywny ⇒ Bieżący czas lokalny to (w momencie wygenerowania tej strony): wtorek, 26. Maj 2026, 07:46 Odśwież stronę, jeśli to konieczne
Zmiana czasu
Brak znanych zmian.
» Somerton Zmiana czasu 2026, 2027 (America/Phoenix) »
| Somerton info: | |
|---|---|
| Kraj: | Stany Zjednoczone |
| Waluta: | USD, Dollar |
| Kontynent: | Ameryka północna |
| Populacja: | ≈ 14 287 = 0.046‰ USA Populacja |
| Wysokość nad poziomem morza: | ≈ 31 m |
| współrzędne GPS | 32° 35' 47.2" Północ, 114° 42' 34.8" Zachód |
| Odległość od * Równik: | 3624.4 km (2252.1 mi) |
| Odległość od * Biegun północny: | 6382.7 km (3966 mi) |
| Języki: [*2] | język angielski/Stany Zjednoczone (+3) |
| Rodzaj gniazdka | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Ustaw Somerton jako domyślne miasto
Pora dnia w Somerton teraz
![]() 05:33 |
![]() |
![]() 19:38 |

= 0.046‰ USA Populacja



