Aktualny czas lokalny w Souderton, Stany Zjednoczone
Pytanie: Która jest godzina w Souderton? Odpowiedź: Souderton (Pennsylvania) znajduje się w "EDT" strefie czasowej [*1] (GMT przesunięcie czasu w godzinach: -4) a czas letni to aktywny (+ 1h) ⇒ Bieżący czas lokalny to (w momencie wygenerowania tej strony): wtorek, 26. Maj 2026, 12:11 Odśwież stronę, jeśli to konieczne
Zmiana czasu
Souderton zmieni się na Zimowy czas 02:00, niedziela, 01 Listopad 2026. Zestaw zegara: -1 g. Pozostały czas: 158 dzień, 13 godziny), 48 minuty. (w momencie wygenerowania tej strony)
» Souderton Zmiana czasu 2026, 2027 (America/New_York) »
| Souderton info: | |
|---|---|
| Kraj: | Stany Zjednoczone |
| Waluta: | USD, Dollar |
| Kontynent: | Ameryka północna |
| Populacja: | ≈ 6 618 = 0.021‰ USA Populacja |
| Wysokość nad poziomem morza: | ≈ 126 m |
| współrzędne GPS | 40° 18' 42.4" Północ, 75° 19' 30.6" Zachód |
| Odległość od * Równik: | 4482.2 km (2785.1 mi) |
| Odległość od * Biegun północny: | 5524.8 km (3433 mi) |
| Języki: [*2] | język angielski/Stany Zjednoczone (+3) |
| Rodzaj gniazdka | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Ustaw Souderton jako domyślne miasto
Pora dnia w Souderton teraz
![]() 05:36 |
![]() |
![]() 20:20 |

= 0.021‰ USA Populacja



