Aktualny czas lokalny w Sound Beach, Stany Zjednoczone
Pytanie: Która jest godzina w Sound Beach? Odpowiedź: Sound Beach (New York) znajduje się w "EDT" strefie czasowej [*1] (GMT przesunięcie czasu w godzinach: -4) a czas letni to aktywny (+ 1h) ⇒ Bieżący czas lokalny to (w momencie wygenerowania tej strony): wtorek, 26. Maj 2026, 12:11 Odśwież stronę, jeśli to konieczne
Zmiana czasu
Sound Beach zmieni się na Zimowy czas 02:00, niedziela, 01 Listopad 2026. Zestaw zegara: -1 g. Pozostały czas: 158 dzień, 13 godziny), 48 minuty. (w momencie wygenerowania tej strony)
» Sound Beach Zmiana czasu 2026, 2027 (America/New_York) »
| Sound Beach info: | |
|---|---|
| Kraj: | Stany Zjednoczone |
| Waluta: | USD, Dollar |
| Kontynent: | Ameryka północna |
| Populacja: | ≈ 7 612 = 0.025‰ USA Populacja |
| Wysokość nad poziomem morza: | ≈ 57 m |
| współrzędne GPS | 40° 57' 22.4" Północ, 72° 58' 4.4" Zachód |
| Odległość od * Równik: | 4553.9 km (2829.7 mi) |
| Odległość od * Biegun północny: | 5453.2 km (3388.4 mi) |
| Języki: [*2] | język angielski/Stany Zjednoczone (+3) |
| Rodzaj gniazdka | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Ustaw Sound Beach jako domyślne miasto
Pora dnia w Sound Beach teraz
![]() 05:24 |
![]() |
![]() 20:12 |

= 0.025‰ USA Populacja



