Aktualny czas lokalny w South Amboy, Stany Zjednoczone
Pytanie: Która jest godzina w South Amboy? Odpowiedź: South Amboy (New Jersey) znajduje się w "EDT" strefie czasowej [*1] (GMT przesunięcie czasu w godzinach: -4) a czas letni to aktywny (+ 1h) ⇒ Bieżący czas lokalny to (w momencie wygenerowania tej strony): wtorek, 26. Maj 2026, 16:20 Odśwież stronę, jeśli to konieczne
Zmiana czasu
South Amboy zmieni się na Zimowy czas 02:00, niedziela, 01 Listopad 2026. Zestaw zegara: -1 g. Pozostały czas: 158 dzień, 9 godziny), 39 minuty. (w momencie wygenerowania tej strony)
» South Amboy Zmiana czasu 2026, 2027 (America/New_York) »
| South Amboy info: | |
|---|---|
| Kraj: | Stany Zjednoczone |
| Waluta: | USD, Dollar |
| Kontynent: | Ameryka północna |
| Populacja: | ≈ 8 631 = 0.028‰ USA Populacja |
| Wysokość nad poziomem morza: | ≈ 40 m |
| współrzędne GPS | 40° 28' 40.4" Północ, 74° 17' 26.5" Zachód |
| Odległość od * Równik: | 4500.7 km (2796.6 mi) |
| Odległość od * Biegun północny: | 5506.3 km (3421.5 mi) |
| Języki: [*2] | język angielski/Stany Zjednoczone (+3) |
| Rodzaj gniazdka | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Ustaw South Amboy jako domyślne miasto
Pora dnia w South Amboy teraz
![]() 05:31 |
![]() |
![]() 20:16 |

= 0.028‰ USA Populacja



