Aktualny czas lokalny w South Apopka, Stany Zjednoczone
Pytanie: Która jest godzina w South Apopka? Odpowiedź: South Apopka (Florida) znajduje się w "EDT" strefie czasowej [*1] (GMT przesunięcie czasu w godzinach: -4) a czas letni to aktywny (+ 1h) ⇒ Bieżący czas lokalny to (w momencie wygenerowania tej strony): wtorek, 26. Maj 2026, 16:20 Odśwież stronę, jeśli to konieczne
Zmiana czasu
South Apopka zmieni się na Zimowy czas 02:00, niedziela, 01 Listopad 2026. Zestaw zegara: -1 g. Pozostały czas: 158 dzień, 9 godziny), 39 minuty. (w momencie wygenerowania tej strony)
» South Apopka Zmiana czasu 2026, 2027 (America/New_York) »
| South Apopka info: | |
|---|---|
| Kraj: | Stany Zjednoczone |
| Waluta: | USD, Dollar |
| Kontynent: | Ameryka północna |
| Populacja: | ≈ 5 728 = 0.018‰ USA Populacja |
| Wysokość nad poziomem morza: | ≈ 39 m |
| współrzędne GPS | 28° 39' 43" Północ, 81° 30' 34.3" Zachód |
| Odległość od * Równik: | 3186.9 km (1980.3 mi) |
| Odległość od * Biegun północny: | 6820.2 km (4237.8 mi) |
| Języki: [*2] | język angielski/Stany Zjednoczone (+3) |
| Rodzaj gniazdka | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Ustaw South Apopka jako domyślne miasto
Pora dnia w South Apopka teraz
![]() 06:29 |
![]() |
![]() 20:16 |

= 0.018‰ USA Populacja



