Aktualny czas lokalny w South Berwick, Stany Zjednoczone
Pytanie: Która jest godzina w South Berwick? Odpowiedź: South Berwick (Maine) znajduje się w "EDT" strefie czasowej [*1] (GMT przesunięcie czasu w godzinach: -4) a czas letni to aktywny (+ 1h) ⇒ Bieżący czas lokalny to (w momencie wygenerowania tej strony): wtorek, 26. Maj 2026, 16:19 Odśwież stronę, jeśli to konieczne
Zmiana czasu
South Berwick zmieni się na Zimowy czas 02:00, niedziela, 01 Listopad 2026. Zestaw zegara: -1 g. Pozostały czas: 158 dzień, 9 godziny), 40 minuty. (w momencie wygenerowania tej strony)
» South Berwick Zmiana czasu 2026, 2027 (America/New_York) »
| South Berwick info: | |
|---|---|
| Kraj: | Stany Zjednoczone |
| Waluta: | USD, Dollar |
| Kontynent: | Ameryka północna |
| Populacja: | ≈ 7 480 = 0.024‰ USA Populacja |
| Wysokość nad poziomem morza: | ≈ 38 m |
| współrzędne GPS | 43° 14' 4.3" Północ, 70° 48' 34.2" Zachód |
| Odległość od * Równik: | 4807.2 km (2987.1 mi) |
| Odległość od * Biegun północny: | 5199.8 km (3231 mi) |
| Języki: [*2] | język angielski/Stany Zjednoczone (+3) |
| Rodzaj gniazdka | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Ustaw South Berwick jako domyślne miasto
Pora dnia w South Berwick teraz
![]() 05:09 |
![]() |
![]() 20:11 |

= 0.024‰ USA Populacja



