Aktualny czas lokalny w South Charleston, Stany Zjednoczone
Pytanie: Która jest godzina w South Charleston? Odpowiedź: South Charleston (West Virginia) znajduje się w "EDT" strefie czasowej [*1] (GMT przesunięcie czasu w godzinach: -4) a czas letni to aktywny (+ 1h) ⇒ Bieżący czas lokalny to (w momencie wygenerowania tej strony): wtorek, 26. Maj 2026, 16:20 Odśwież stronę, jeśli to konieczne
Zmiana czasu
South Charleston zmieni się na Zimowy czas 02:00, niedziela, 01 Listopad 2026. Zestaw zegara: -1 g. Pozostały czas: 158 dzień, 9 godziny), 39 minuty. (w momencie wygenerowania tej strony)
» South Charleston Zmiana czasu 2026, 2027 (America/New_York) »
| South Charleston info: | |
|---|---|
| Kraj: | Stany Zjednoczone |
| Waluta: | USD, Dollar |
| Kontynent: | Ameryka północna |
| Populacja: | ≈ 13 450 = 0.043‰ USA Populacja |
| Wysokość nad poziomem morza: | ≈ 185 m |
| współrzędne GPS | 38° 22' 6.3" Północ, 81° 41' 58.5" Zachód |
| Odległość od * Równik: | 4266.2 km (2650.9 mi) |
| Odległość od * Biegun północny: | 5740.9 km (3567.2 mi) |
| Języki: [*2] | język angielski/Stany Zjednoczone (+3) |
| Rodzaj gniazdka | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Ustaw South Charleston jako domyślne miasto
Pora dnia w South Charleston teraz
![]() 06:07 |
![]() |
![]() 20:40 |

= 0.043‰ USA Populacja



