Aktualny czas lokalny w South Gate Ridge, Stany Zjednoczone
Pytanie: Która jest godzina w South Gate Ridge? Odpowiedź: South Gate Ridge (Florida) znajduje się w "EDT" strefie czasowej [*1] (GMT przesunięcie czasu w godzinach: -4) a czas letni to aktywny (+ 1h) ⇒ Bieżący czas lokalny to (w momencie wygenerowania tej strony): wtorek, 26. Maj 2026, 16:18 Odśwież stronę, jeśli to konieczne
Zmiana czasu
South Gate Ridge zmieni się na Zimowy czas 02:00, niedziela, 01 Listopad 2026. Zestaw zegara: -1 g. Pozostały czas: 158 dzień, 9 godziny), 41 minuty. (w momencie wygenerowania tej strony)
» South Gate Ridge Zmiana czasu 2026, 2027 (America/New_York) »
| South Gate Ridge info: | |
|---|---|
| Kraj: | Stany Zjednoczone |
| Waluta: | USD, Dollar |
| Kontynent: | Ameryka północna |
| Populacja: | ≈ 5 688 = 0.018‰ USA Populacja |
| Wysokość nad poziomem morza: | ≈ 14 m |
| współrzędne GPS | 27° 17' 11.2" Północ, 82° 29' 48.3" Zachód |
| Odległość od * Równik: | 3034 km (1885.2 mi) |
| Odległość od * Biegun północny: | 6973.1 km (4332.9 mi) |
| Języki: [*2] | język angielski/Stany Zjednoczone (+3) |
| Rodzaj gniazdka | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Ustaw South Gate Ridge jako domyślne miasto
Pora dnia w South Gate Ridge teraz
![]() 06:36 |
![]() |
![]() 20:17 |

= 0.018‰ USA Populacja



