Aktualny czas lokalny w South Gate, Stany Zjednoczone
Pytanie: Która jest godzina w South Gate? Odpowiedź: South Gate (California) znajduje się w "PDT" strefie czasowej [*1] (GMT przesunięcie czasu w godzinach: -7) a czas letni to aktywny (+ 1h) ⇒ Bieżący czas lokalny to (w momencie wygenerowania tej strony): wtorek, 26. Maj 2026, 05:21 Odśwież stronę, jeśli to konieczne
Zmiana czasu
South Gate zmieni się na Zimowy czas 02:00, niedziela, 01 Listopad 2026. Zestaw zegara: -1 g. Pozostały czas: 158 dzień, 20 godziny), 38 minuty. (w momencie wygenerowania tej strony)
» South Gate Zmiana czasu 2026, 2027 (America/Los_Angeles) »
| South Gate info: | |
|---|---|
| Kraj: | Stany Zjednoczone |
| Waluta: | USD, Dollar |
| Kontynent: | Ameryka północna |
| Populacja: | ≈ 94 396 = 0.304‰ USA Populacja |
| Wysokość nad poziomem morza: | ≈ 38 m |
| współrzędne GPS | 33° 57' 17.1" Północ, 118° 12' 43.3" Zachód |
| Odległość od * Równik: | 3775.4 km (2345.9 mi) |
| Odległość od * Biegun północny: | 6231.6 km (3872.2 mi) |
| Języki: [*2] | język angielski/Stany Zjednoczone (+3) |
| Rodzaj gniazdka | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Ustaw South Gate jako domyślne miasto
Pora dnia w South Gate teraz
![]() 05:44 |
![]() |
![]() 19:55 |

= 0.304‰ USA Populacja



